Олешанський ліцей
Олешанської сільської ради

об'єднаної територіальної громади
Тлумацького району Івано-Франківської області
e-mail:
oleshalyceum@gmail.com

Меню сайту
Час
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 13
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти 

Заклад освіти користується земельною ділянкою площею 2,1317 га

.   

18 навчальних класів і кабінетів мають площу в середньому по 50 м2 та розраховані на 290 учнів. Із 10 кабінетів паспортизовані 6 (української мови, німецької мови, фізики, хімії, інформатики, тракторної справи).

Обладнання  приміщень ліцею відповідає санітарно-гігієнічним вимогам сприяє забезпеченню педагогічного процесу та проведенню навчально-виховної та позакласної роботи.

Навчальні класи і кабінети обладнані меблями, учнівськими столами та стільцями, які промарковані та пофарбовані. Класні кімнати для молодших школярів обладнані партами у відповідності до ростових груп.

Робочі місця в шкільній майстерні та кабінеті тракторної справі відповідають вимогам техніки безпеки.

Необхідною умовою підготовки компетентного випускника є знання інформаційно-комунікаційних технологій.

У ліцеї функціонує один комп'ютерний клас на 11 робочих місць та мультимедійний комплекс з підключенням до мережі Інтернет. На один комп'ютер припадає 17 учнів. Однак для навчання за новим стандартами оптимальною була б наявність не менше двох кабінеті інформатики.

Ліцей забезпечений навчальними комп'ютерними програмами з фізики, хімії, математики, біології, інформатики, які відповідають діючим навчальним програмам, що використовуються вчителями-предметниками у навчальному процесі. Для адміністративно-господарської діяльності у ліцеї використовується 2 персональні комп'ютери та багатофункціональні пристрої (принтер, сканер).

Бібліотечний фонд літератури станом на 01.09.2018 становить  6644    примірників, з яких підручників -   3503, навчально-методичної літератури -      2748. Крім того 520 навчально-методичних та довідкових примірників знаходяться в кабінетах і значна частина на руках педпрацівників( придбані за власні кошти). В читальному залі бібліотеки організовуються змінні та постійно діючі тематичні виставки. 100% учнів ліцею забезпечені підручниками.  Вся навчально-методична та довідкова література має гриф Міністерства освіти і науки України.

 Учні ліцеї включились в акцію «Подаруй книгу бібліотеці», за результатами якої подарованого книг на суму 1750 грн.

За рахунок вчителів у ліцеї передплачено комплект методичної та управлінської літератури Харківської видавничої групи «Основа» на суму 3750 грн., а також «Освітянське слово», «Галицька Просвіта», «Слово Просвіти», «Розкажіть онуку», «Долоньки», «Безпека життєдіяльності», «Дзвони Чорнобиля». Передплачено комплект фахових журналів на суму 3 тис. грн..

Кожен класний колектив виписує по одному примірнику періодичних видань відповідно до свої вікових особливостей.

Читацька активність учнів достатня. Активними читачами і дописувачами періодичних видань є учні початкових класів та кращі учні старших класів. Бібліотека приділяє належну увагу формування читацьких інтересів, та сприяє їх задоволенню відповідно до можливостей бібліотеки. В бібліотеці проводяться бібліотечні уроки - екскурсії «Дім , де живуть книги», а також традиційне свято «Посвята в читачі», де діти знайомляться з казковими і літературними героями , з правилами користування бібліотекою та книгою.

 

 

Вхід на сайт
логин
пароль

Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Івано-Франківський ОІППО
 • Відділ освіти Тлумацької РДА
 • Міністерство освіти і науки України
 • Департамент освіти і науки Івано-Франківської ОДА
 • Реєстрація – 2019
 • Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти
 • Курси валют
  Ми святкуємо
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання